Araç Üstü Ekipmanlar

7011 AVSDS - Akıllı Video / Ses Dağıtım Sistemi

7011 AVSDS özellikle askeri araçlar için geliştirilmiş ve ek bileşenler ile arazi ve şehir içi operasyonlarda maksimum farkındalığı sağlamak amacıyla donatılmıştır. Hem video hem de ses splitter multiplexer olarak çalışan sistem görüntü ve ses kanallarını birlikte yönlendirmektedir.

Ayrıntılı Bilgi
bm6ii67i
2411 DRU - Veri Kayıt Ünitesi

Veri Kayıt Ünitesi, özellikle askeri kara araçları üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış analog ve sayısal verileri gerçek zamanlı saklayan işlemci tabanlı bir kayıt ünitesidir. Geliştirilebilir mimariye sahip olan VKU gerçek zamanlı hız bilgisi ve araçtan gelen sinyaller, saat ve tarih bilgisiyle birlikte kayıt edilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi
bm6ii67i
2511 DAU - Veri Toplama Ünitesi

Askeri platformlar için geliştirilen ve kullanıldığı platform üzerindeki birimlerden alınan sayısal veri, video, ses, konum ve sensörlerden gelen dijital ve analog verileri toplayıp kaydeden ve veri bağı üzerinden gönderen bir sistemdir. 2511 DAU, kullanılacağı platformlarda ihtiyaç duyulan yeni arayüzlerin hızlı bir şekilde sisteme eklenebilmesi için modüler olarak tasarlanmıştır.

Ayrıntılı Bilgi
bm6ii67i

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com