Hakkımızda

Hakkımızda

Barko Elektronik;

Öncelikli olarak Medikal ve Endüstriyel Elektronik Sanayii’ne hizmet vermek üzere 2011 yılında kurulmuş; kurulduğu günden beri sektör için ihtiyaca yönelik tasarımlarını, sektörün gerektirdiği standartlar ve kalite düzeyinde geliştirmeye ve üretmeye gayret göstermektedir.
Savunma sanayii, medikal ve endüstriyel alanlardaki tasarım kabiliyetlerinin yanı sıra, tam otomatik dizgi hattı, kablaj atölyesi, entegrasyon laboratuvarı ve onaylanmış alt yüklenicileri içeren seri üretim altyapısı ile fikirden ürüne çözümler sunmaktadır. Üretimde ve tasarımda izlenebilirliği ön planda tutan Barko Elektronik Tic. A.Ş.; bu kabiliyetini, uzun yıllar geliştirerek bugünkü haline getirdiği, kalite süreçleri ve konfigürasyon yönetimi ile desteklemektedir.
Askeri standartlarda ses ve görüntü aktarım sistemleri, güç dağıtım birimleri, devre kesiciler, askeri araç akü yönetim sistemleri, veri kayıt birimleri, siren anons sistemleri, motor sürücüler ve aydınlatma ekipmanları konusundaki rafta hazır ürünlerinin yanı sıra, tasarımı tamamlanmış ürünlerin mekanik parçalarının üretimi, elektronik devre kartlarının üretimi ve dizgisi, cihazların iç kablaj ve dış kablajlarının üretimi, bunların birbirleri ile entegrasyonu ve birim testlerinin gerçekleştirilmesi gibi seri üretim faaliyetlerinde de çözümler sunmaktadır.Tüm tasarım kabiliyetlerini bünyesinde barındıran Barko Elektronik Tic. A.Ş., güç elektroniği, görüntü aktarım, yüksek hızlı devre tasarımları gibi konularda çalışmakta olup, bu devrelerin mekanik kutu ve kalıp tasarımlarını, gömülü yazılımlarını ve bilgisayar arayüzlerini de 20 yılı aşkın tecrübeye sahip tasarım ekibi ile gerçekleştirmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com