Mekanik Tasarım ve Geliştirme

Ürün görselliği ve işlevliğinin belirleyici bir unsuru olan mekanik tasarımlar, kavram tasarımından, nihai ürüne kadarki tüm aşamalarda müşteri istekleri doğrultusunda 3D tasarım araçları ile gerçekleştirilmektedir.

Elektronik Tasarımlar; mekanik tasarımın bir parçası olarak değerlendirilmekte ve 3D olarak modellenmektedir. Bu durum elektronik ile mekanik parçaların birbirleri ile ve çevre birimleri ile mükemmel uyumunun tasarım sırasında sağlanmasına ve gerekli hallerde müdehale edilmesine imkan vermektedir.

Tasarım aşamasında elde edilen çıktılar hızlı prototipleme ile hayata geçirilmekte böylece gerek görsel öğelerin incelenmesi gerekse birbiri ile ilişkili parçaların uyumluluğu test edilmektedir. Ayrıca hızlı prototipleme ile yüksek maliyetli tooling üretimlerinde karşılaşılan tasarım kaynaklı hataların önüne geçilmekte, seri üretim montaj zorlukları önceden görülebilmekte ve üretim etkinliği arttırılmaktadır.

Tüm tasarımlar; malzeme seçiminden, kullanılacak boyaya, sıcaklık, nem gibi çevre koşullarındaki davranışlarından, talep edilen IP standartlarına kadar müşteri kriterleri, üretim tekniği ve ilgili standartlar göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda verilen hizmetler;
 • 3D tasarım araçları ile tasarım ve modelleme
 • Hızlı prototip üretimleri
 • Malzeme seçimi
 • Seri üretime yönelik tasarım

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com